Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- T499.0002 ČSD
T499.0002 ČSD

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží1
T499.0002 ČSDTento produkt lze rezervovat4 190,00 Kč/ ks3 462,81 Kč bez DPH
Model motorové lokomotivy T499.0002 ČSD.
Lokomotivy T499.0 (759) byly navrženy pro vozbu těžkých motorových rychlíků.Po průtazích se specifikací od ministerstva dopravy byly v r. 1974 dokončeny dva prototypy, které byly nasazeny do zkušebního provozu. Po schvalovacím řízení byly obě lokomotivy dislokovány v Děčíně, kde však byly přetěžovány, a tak trpěly častými poruchami . Strojovna lokomotivy T 499.0001 v roce 1979 vyhořela. T499.002 se udržela v provozu jako zkušební na VUŽ až do r 1994, kdy byla odstavena. V r. 2015 byla kompletně opravena a opět slouží pro zkušební a muzejní jízdy.
Model je vybaven rozhranim Plux16, osvětlení čelní/zadní + interier. Možnost řizení čelniho reflektoru. Přibaleny doplňky.
Vzhledem k unikátnosti a limitovane prodejnosti modelu byly při konstrukci využity díly z jiných projektu a k nim doladěny rozměry modelu.
| Epocha | IV. |
| Délka | 150 mm |
| Hmotnost | 220 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | Plux16 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |
Obrázky jsou ilustrační.





