Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- T466.0099 ČSD
T466.0099 ČSD
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
T466.0099 ČSDSkladem3 975,00 Kč/ ks3 285,12 Kč bez DPH
Diesel-elektrická lokomotiva řady T466.0 v tovadnim nateru 1970-80. Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy, možnost volby odděleného zapínání návěstních světel a čelního reflektoru (jen u DCC). Lokomotiva je vybavena rozhraním Next18S a přípravou na reproduktor.
Předloha lokomotivy řady T466.0 byla vyráběna v ZTS Martin 1972-77 v počtu 300ks. Vznikla jako univerzální diesel-elektrická lokomotiva pro vedlejší tratě. V provozu nahradila dožívající parní trakci, bohužel pro poruchovost a neúsporný motor byly stroje v 90. letech hromadně vyřazovány a provoz ukončen převážně do r 2000. Část strojů byla přestavěna na ř. 714 a ř. 736 (ŽSR).
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky).
| Epocha | IV. |
| Délka | 118 mm |
| Hmotnost | 130 g |
| Min. poloměr oblouku | 260 mm |
| Osvětlení | bílá/červená |
| Digital | konektor Next18S |
| Zvuk | ne, příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM |


