Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- M475.0001 ČSD
M475.0001 ČSD

- Kompletní specifikace
- Parametry
M475.0001 ČSDSkladem5 289,00 Kč/ ks4 371,07 Kč bez DPH
Model motorového vozu řad 860 (ex M475.0) v nateru po reko rv . 1976 . Model je vybaven rozhraním Plux22, motor se setrvačníkem, řízené osvětlení interiéru, čelní reflektor a osvětlení kabin strojvedoucího.
Motorové vozy 860/ M475.0 byly navrženy pro univerzálni vozbu osobních vlaků s elektrickým přenosem výkonu na všechny nápravy. Byly vyrobeny 2 prototypy v továrně Vagonka Tatra Studénka v letech 1974-75. Plánovaná výroba cca 400ks se neuskutečnila pro nezájem průmyslových podniků. Prototypy byly ve střídavém osobním provozu až do r. 1997. V letech 1992-94 sloužily jako měřící vozy traťového svršku.
| Epocha | IV. |
| Délka | 282 mm |
| Hmotnost | 360 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |


