Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- ČD Btn 053 přípojný vůz
ČD Btn 053 přípojný vůz

- Kompletní specifikace
- Parametry
ČD Btn 053 přípojný vůzSkladem2 269,00 Kč/ ks1 875,21 Kč bez DPH
Model přípojného vozu dřivejší řady Btn, v nátěru ČD cca 1990. Osobni vozy byly vyrobeny v továrně Vagonka Tatra Studénka v letech 1966 -70 v počtu 120ks pro vnitrostátní provoz k mot. vozům řady M296.1/2. Později po r 1983 přeznačeny na řadu Bmnp a po r.1990 na řadu Btn a Bmp
Model je vybaven DCC osvětlením interiéru a koncovými světly na obou stranách. Přiloženy doplňky (schody aj).
| Délka | 282 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Min. poloměr oblouku | 420 mm |
| Osvětlení | červená, interiér |
| Digital | ano, vestavěný |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta NEM |

