Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- Bt 374 ČD osobní vůz
Bt 374 ČD osobní vůz

- Kompletní specifikace
- Parametry
Bt 374 ČD osobní vůzTento produkt lze rezervovat2 269,00 Kč/ ks1 875,21 Kč bez DPH
Model osobního vozu dřivejší řady Bt (dříve Bai), v nátěru ČSD cca 1995-2015. Osobni vozy byly vyrobeny v továrně Vagonka Tatra Studénka v letech 1969 -75 v počtu 520ks pro vnitrostátní provoz k osobním vlakům tažených lokomotivou. Později po r 1983 přeznačeny na řadu Bt-278, část vozu rekonstukce na Bt-283/288. Interiér je členěn na dva velkoprostorové oddíly.
Model je od7/2025 vybaven DCC osvětlením interiéru a koncovými světly na obou stranách. Přiloženy doplňky (schody aj).
| Epocha | IV. |
| Délka | 282 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Min. poloměr oblouku | 420 mm |
| Osvětlení | připrava |
| Digital | ano, vestavěný |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |

