Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- Bix 020.337 ČSD
Bix 020.337 ČSD

- Kompletní specifikace
- Parametry
Bix 020.337 ČSDTento produkt lze rezervovat1 849,00 Kč/ ks1 528,10 Kč bez DPH
Vozy Bix 020, (v 60. a 70. letech označené Balm) jsou řadou čtyřnápravových přípojných velkoprostorových osobních vozů druhé třídy z vozového parku Českých drah vyrobeny v letech 1958–1969 ve Vagónce Studénce.
Vozy měly být určeny jako přípojné k motorovým vozům 820. Vzhledem k nedostatku přípojných vozů jezdily za motorovými vozy všech řad ( 830, 820 , 850) i jako samostatne vlaky za lokomotivou.
| Epocha | IV. |
| Délka | 154 mm |
| Hmotnost | 53 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | připrava |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 0 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta NEM |


