Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- BDdtx 005 ČD
BDdtx 005 ČD

- Kompletní specifikace
- Parametry
BDdtx 005 ČDSkladem1 849,00 Kč/ ks1 528,10 Kč bez DPH
Vozy BDdtx (v 60. a 70. letech označené BFalm, ) jsou řadou čtyřnápravových přípojných osobních se služebním oddílem vozů druhé třídy z vozového parku Českých drah vyrobeny v letech 1958–1969 ve Vagónce Studénce.
Vozy měly být určeny jako přípojné k motorovým vozům 820. po r 2000 byla část vozu předělána pro uložení kol na víkendové vlaky a jsou využívány s vozidly 714 a 842.
Instalaci osvětlení nutno doplnit uživatelsky.
| Epocha | V. |
| Délka | 154 mm |
| Hmotnost | 53 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 0 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta NEM |


