Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- ČD 853.029
ČD 853.029

- Kompletní specifikace
- Parametry
ČD 853.029Skladem5 299,00 Kč/ ks4 379,34 Kč bez DPH
Model motorového vozu řad 853 (ex M296.1/2) v nátěru ČD od r. 2000. Model je vybaven rozhraním Plux22, motor se setrvačníkem, řízené osvětlení interiéru, řízený čelní reflektor a osvětlení kabin strojvedoucího.
Motorové vozy byly navrženy pro vozbu osobních a rychlíkových vlaků na hlavních tratích s hydrodynamickou převodovkou. Byly vyrobeny v továrně Vagonka Tatra Studénka v letech 1968 -70 v počtu 35ks pro M296.1 pro mezinárodní přepravu (spoj Vindobona) a 25ks řady M296.2 určené pro vnitrostátní provoz. Později všechny přešly do osobní dopravy v ČSSR s možností doplnění o 1-2 osobní vozy lehké řady Bam.
| Délka | 282 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Min. poloměr oblouku | 420 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | ne,příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta NEM |




