Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- 810.054 ČD
810.054 ČD

- Kompletní specifikace
- Parametry
810.054 ČDNa cestě do obchodu3 850,00 Kč/ ks3 181,82 Kč bez DPH
Motorové vozy řady 810 jsou určeny pro lehkou osobní dopravu na vedlejších tratích, lze je občas spatřit i na hlavních tratích jako Os. Sériová výroba probíhala v letech 1975 až 1982, v celkovém počtu 680 kusů. Mají provozně nenáročnou jednoduchou konstrukci pro snadnou obsluhu i údržbu. Motorové vozy jsou provozovány na uzemí ČR a SR, pro posílení kapacity je připojován 1-2 osobní vůz Blm (010) v podobném designu.
Model M152 má poháněné obě nápravy,výkvné uloženi převodovek, kulisu kratkeho spřahla a rozhraní Next18. Přibaleny doplňky.
Na přání lze model digitalizovat i se zvukem. Uveďte prosím do poznámky.
| Epocha | V. |
| Délka | 117 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | konektor Next18S |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |



