Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- 753.715 Unipetrol
753.715 Unipetrol

- Kompletní specifikace
- Parametry
753.715 UnipetrolSkladem3 999,00 Kč/ ks3 304,96 Kč bez DPH
Dieselelektrická lokomotiva řady 753.7 v nátěru od r. 2015. Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením, dle směru jízdy, zvlášt zapínatelným reflektorem (pouze digitál), možná změna jasu reflektoru přepínačem na DPS, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux22.
Předloha modelu lokomotivy řady 753.7 vznika rekonstrukcí řady 753, vyráběné v ČKD Praha. Přestavba zahrnovala nový motor Catepillar, řídící elektroniku aj. Lokomotivy jsou používány pro nákladní vlaky privátního přepravce, předevšm ropné a chemické produkty.
K modelu jsou přibaleny doplňky
| Epocha | V. |
| Délka | 190 mm |
| Hmotnost | 600 g |
| Min. poloměr oblouku | 360 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |



