Vážení zákazníci,
NOVOU PRODEJNU SPORTovního vybavení, oblečení...
MODELOVÉ ŽELEZNICE,
PŮJČOVNY A SERVISU LYŽÍ,
NALEZNETE v ulici MÁCHOVA 3381, ČESKÁ LÍPA, SVÁROV.
Těšíme se na Vás v naší nové prodejně.
ZASÍLÁNÍ NA DOBÍRKU
Vážení zákazníci,
bohužel se množí nevyzvedávání balíků zaslaných na dobírku. Tuto možnost platby ponecháme. Žádáme vás, abyste si své zásilky vždy vyzvedli. I pro nevyzvednuté zásilky platí povinnost zpětně náklady na dopravu uhradit.
Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
BALÍKY SMĚROVANÉ NA NAŠI PRODEJNU
Prosíme, aby balíky směrované na naši prodejnu - vrácení zboží, reklamace, výměny atp. byly našimi zákazníky posílány PŘES ZÁSILKOVNA. Do Z-boxu adresa Máchova 3381, Česká Lípa, telefon 603833911. Děkujeme.
- DOPRAVA ZDARMA = Balíkovna - Česká pošta - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY 4.1
- Úvod
- VLÁČKY-Modellbahn
- 150.003 ČD H0
150.003 ČD H0
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
150.003 ČD H0Tento produkt lze rezervovat4 549,00 Kč/ ks3 759,50 Kč bez DPH
Elektrická lokomotiva řady 150 (150.2, E499.2) vyrobená firmou Škoda Plzeň v roce 1978 v počtu 27ks. Vznikla vypuštěním střídavé části z lokomotivy 350. Lokomotiva o výkonu 4 000 kW a vybavená odporovou regulací je určena pro vozbu rychlíků na tratích ss napětí 3000 V, jako náhrada za řady 140 a 141. V roce 1992 přistoupily ČSD k rekonstrukci lokomotiv na řadu 151, s max rychlostí 160 km/h, celkem 13 strojů. Zbylé lokomotivy později úpraveny na řadu 150.2, s rychlostí 140km/h. V r. 2023 používány stále k vozbě dálkových vlaků a postupně vyřazovány.
Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux22. K modelu jsou přibaleny doplňky.
| Epocha | IV. |
| Délka | 192 mm |
| Hmotnost | 550 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |




